Struny dětem open air

Struny dětem open air

Adresa:

Praha 6, Pelléova 10

Termín: 20.6.2021 v 11:00 hod. (neděle)
Vstupné:

dospělí 350 Kč, děti 200 Kč

20červen neděle 11:00

Žánr: festival rodina děti Praha slavnost klasika flamenko lidová hudba pop jazz šanson open air


Sláva!!! Po dvou březnech, kdy měl navrch COVID, který zavřel brány divadel, na prahu léta se Struny dětem konečně vrací, tentokrát jako open air v krásném prostředí zahrady bubenečské Villy Pellé.

20. června zveme na rodinnou slavnost, na které se děti i rodiče setkají s neposednými Pišliky v podání herce Ivana Trojana, spoluautorky projektu, vynikající hudebnice, skladatelky a klavíristky Beaty Hlavenkové a jejích vynikajících spoluhráčů Gabriely Vermelho, Milana Caise, Petra Ostrouchova a dalších. Pestrou paletu hudebních barev od flamenka přes srbské písně po současnou tvorbu či originálně zpracované lidovky vnese do letní zahrady kvartet hudebních kouzelnic Gadrew Way v čele s Gabrielou Vermelho. Tajemství i kouzlo tří svatojánských příběhů ožije díky mistrům storytellingu Markétě Holé a Justinu Svobodovi.

Program bude probíhat ve dvou identických blocích od 11.00 a od 16.00.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 6 Akce v MČ Praha 6

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Struny dětem open air

Vila LannaPraha (373 metrů)

ART Hotel PrahaPraha (657 metrů)

Hotel HoffmeisterPraha (696 metrů)