Klasika u Wericha: Jan Mráček - Houslový koncert

Klasika u Wericha: Jan Mráček - Houslový koncert

Adresa:

Praha 1, U Sovových mlýnů 501/7

Termín: 29.6.2021 v 19:00 hod. (úterý)
Vstupné:

590

29červen úterý 19:00

Žánr: koncertyKlasika u Werichakoncertyklasika


Koncert Jana Mráčka, nejmladšího sólisty v historii Symfonického orchestru Českého rozhlasu; zazní Brahmsova Sonáta pro housle a klavír, Z domoviny od Smetany, Dvořákův Mazurek a další. Na klavír doprovází Lukáš Klánský.

Hudební slavnosti na zahradě Werichovy vily nazvané „Klasika u Wericha“ – nový komorní festival vážné hudby na pražském malostranském ostrově Kampa. Toto výjimečné místo rozezní v průběhu pěti letních večerů klasická hudba v podání mimořádně talentovaných mladých umělců, špičkových profesionálů, kteří za sebou mají řadu úspěchů na české i zahraniční scéně. Pěvecké koncerty a hudební vystoupení jsou zaměřeny lehce nadčasově a „cestovatelsky“ – na letošním ročníku tak zazní české, francouzské či španělské písně, instrumentální program byl volen tak, aby se hodil pod širé nebe. Podmanivá atmosféra klasicistní vily, která je protknuta kouzlem osobnosti Jana Wericha, tiché zurčení přilehlé Čertovky, to vše umocněno nádhernými melodiemi české i světové tvorby. Jinými slovy, nezapomenutelný zážitek, který zalahodí uchu a zároveň pohladí po duši. www.klasikauwericha.cz www.werichovavila.cz

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Další akce z cyklu "Klasika u Wericha"

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Klasika u Wericha: Jan...

Hotel CharlesPraha (313 metrů)

Hotel KampaPraha (321 metrů)

Pawlansky ApartmányPraha (337 metrů)