Dějiny sexuality | Webinář

Dějiny sexuality | Webinář

Adresa:

LIVE stream

Termín: 8.6.2021

8červen úterý 19:00

Žánr: ostatní akcewebinář


Od naší primátní minulosti až po naši privátní současnost se v mezilidských vztazích změnilo mnohé, možná kromě toho, že jsou stále komplikované a pro život nevyhnutelné. Je pravda, že současná doba vztahům nepřeje a jakým novým problémům čelí moderní páry? Jaké druhy partnerských či sexuálních preferencí jsou v nás zakódovány od počátku lidstva? Na základě čeho si vybírají partnery ženy a na základě čeho muži? Jaké modely partnerského soužití existují a jaké dopady má partnerská dominance či submisivita na vztah? Jak vznikla monogamie a kdy se esencí mezilidských vztahů stala romantická láska? Obnažte témata, o nichž víme v teoretické rovině skutečně málo a důkladně prozkoumejte křivky lidské sexuality! S erudicí a humorem nás dějinami a problematikou partnerských vztahů provede známá sexuoložka, psycholožka a autorka, Laura Janáčková! 
 
Doc. PhDr. Dr.phil. Laura Janáčková, CSc. 
je docentkou klinické psychologie Sexuologického ústavu 1.LF UK a VFN v Praze. V Praze založila Institut partnerských vztahů. Ve Všeobecné fakultní nemocnici pak založila oddělení somatopsychiky, kde se dlouhodobě věnuje onkologickým pacientům. Zabývá se psychologií v oblasti aplikované medicíny a komunikace, především psychoonkologií, psychosomatikou, problematikou bolesti, lidských vztahu a sexuálního chování. Publikovala desítky odborných i populárních článku, je samostatnou autorkou několika knih.
 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce