Hotel Solitaire

Hotel Solitaire

Adresa:

Praha 1, Karlova 26

Termín: 9.6.2021
Vstupné:

160 Kč

9červen středa 19:30

Žánr: divadlo


Malý hotel se šesti pokoji. Na kraji existence, vymezený prostor, který nám byl dán a musíme v něm být. Ven se dostaneme pouze, pokud se naučíme být sami se sebou a s podmínkami, které nám toto omezení dává.

Ročníkové představení 4. ročníku Katedry nonverbálního divadla a studentů programu Erasmus vznikl v době, kdy omezení a změny byly tím hlavním, co určovalo tvůrčí proces. Fyzické divadlo z doby omezení, šest symbolických sólových výstupů, které jsou spojené digitální maltou neutuchajícího úsilí zachovat humor a pohyb jako princip tělesné a duševní svobody.

„Nastala na světě neomezená hojnost všeho, čeho je lidem třeba. Všeho je však lidem třeba, jenom ne neomezené hojnosti.“ — Karel Čapek
„Umění spočívá v omezení. To nejkrásnější na obraze je vždy rám.“ — Gilbert Keith Chesterton

HOSTÉ
autorská tvorba / hrají: Frank Jícha, Matěj Petrák, Begoňa Puentes Carmena, Eva Gutiérrez, Sandra Dalda Abril, Omar Torrico

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hotel Solitaire

Pension U LiliePraha (89 metrů)

Hotel U Krále JiříhoPraha (109 metrů)

Iron Gate Hotel & SuitesPraha (179 metrů)