"Nejste příliš zajímaví. Trocha masa na nedokonalé kostní struktuře."

Horský penzion. Zaměstnanci IT startupu přijíždějí na teambuilding. Nebo spíš oslavit úspěch. Vyvinuli totiž produkt, který nemá nikdo na světě. Ale ve firmě nepanují ideální vztahy. Hlavní programátor má problém s otcovstvím, jeho kolega s maskulinitou, manažerka lidských zdrojů dotáhla feminismus tak daleko, že nenávidí ženy a kluk přes sociální sítě je vtipný asi jako operace slepého střeva... Jenže do penzionu přijel ještě někdo. A ONA má tak trochu problém s celým lidstvem.

Digitální podzemí je autorský text, napsaný pro 4. ročník studentů Katedry činoherního divadla. Na tragikomickém půdorysu otevírá témata, vlastní současné společnosti a mladé generaci zvlášť: prosíťovanou povahu globalizovaného světa, splývání reality a kyberprostoru, radikální internetové subkultury, drolení sociálních vazeb a především: střet lidského vědomí s nástupnickými formami digitální existence.

OSOBY A OBSAZENÍ

JANA JANDOVÁ: Martina Jindrová / Barbora Křupková
ONA / SUMMERMUTE: Anežka Šťastná
ANETA: Renáta Matějíčková
VIKTOR: Tomáš Weisser
LUDĚK: Samuel Toman
HONZÍK: Petr Kult
STENLY: Stavros Pozidis
VIKI: Barbora Křupková / Martina Jindrová
KUBÍK: Filip Jáša
TONDA: Petr Urban
RŮŽENA: Matylda Königová

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Další termíny akce

13.6.2021 19:30 (neděle) Přidat do kalendáře
16.6.2021 19:30 (středa) Přidat do kalendáře

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Digitální podzemí

Pension U LiliePraha (89 metrů)

Hotel U Krále JiříhoPraha (109 metrů)

Iron Gate Hotel & SuitesPraha (179 metrů)