Letní kino v Klubovně: Chlast

Letní kino v Klubovně: Chlast

Termín: 9.6.2021

9červen středa 21:00

Žánr: filmdrama letní kino Praha


Další snímek v letním kině se týká tématu, které mnozí z nás dobře znají. Jde totiž o chlast.
Již název filmu vypovídá o tématu, kolem kterého se příběh točí. Existuje totiž teorie, že by se každý člověk měl narodit s určitou dávkou alkoholu v krvi. Tato malá intoxikace totiž otevírá naši mysl k poznání světa okolo nás, zmírňuje problémy a zvyšuje naši kreativitu. Tato teorie zaujme Martina (Mads Mikkelsen) a jeho tři přátele, unavené středoškolské učitele, a pustí se do experimentu, při kterém si po celý den udržují hladinu alkoholu v krvi. Když Churchill dokázal vyhrát druhou světovou válku s notnou dávkou alkoholu, kdo ví, co způsobí pár kapek jim a jejich studentům? Prvotní výsledky jsou povzbudivé a tento malý projekt se stane opravdovým akademickým výzkumem. Jak jejich hodiny, tak výsledky se zlepšují a skupina znovu dostane chuť do života!

Když však výzkum přeženou, někteří musí skončit. Je stále jasnější, že i když alkohol mohl dopomoci ke skvělým úspěchům v historii, některé odvážné činy mají své následky. (Film Europe)

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

23červen středa 21:30

High Life - Letní kino Lihovar

, areál bývalého Lihovaru Film

21červenec středa 21:30

28červenec středa 21:30

Fénix - Letní kino Lihovar

, areál bývalého Lihovaru Film

Ubytování v okolí akce Letní kino v Klubovně:...

Diplomat Hotel PrahaPraha (198 metrů)

Hotel MedaPraha (505 metrů)

Hotel Golden StarPraha (1 134 metrů)