Čtyři pohádková představení a kreativní dílnu chystá na 1. června Vyšehrad pro své nejmladší návštěvníky v rámci oslav Mezinárodního dne dětí. Celodenní program se koná v budově Starého purkrabství a jejím okolí.

Dopoledne bude pod názvem miniKUK! patřit těm skutečně nejmenším. Dětem od 10 měsíců je určena pohádka BATOSNĚNÍ, kterou od 10 a od 11 hodin zahraje ve zdejším komorním sále Studio Damúza jako alespoň malou náhradu za festival KUK!, který se tu loni ani letos nemohl konat. Odpolední program pro starší děti se odehraje na prostranství před Starým purkrabstvím (uvnitř pouze v případě nepříznivého počasí). Od 14 hodin se zajíček Kuliferda vydá pátrat po zlodějích mrkve v interaktivní hudební pohádce ZAJÍČEK A VELKÁ MRKVOVÁ ZÁHADA od Divadla 100 opic. V 15:30 pak ožije fantazijní svět Jana Wericha v loutkové pohádce pro celou rodinu FIMFÁRUM. Navíc si děti mohou od 14 do 17 hodin nakreslit své vlastní leporelo a vytvořit si k němu originální zvukovou kulisu v rámci výtvarně-hudební dílny digitální galerie Vyšeart NA VYŠEHRADĚ JE LIŠKA!

Divadelní představení:

10h BATOSNĚNÍ (od 10 měsíců)
sál Starého purkrabství
11h BATOSNĚNÍ (od 10 měsíců)

sál Starého purkrabství
14h ZAJÍČEK A VELKÁ MRKVOVÁ ZÁHADA (od 4 let)

prostranství před Starým purkrabstvím
15:30h FIMFÁRUM (od 3 let)
prostranství před Starým purkrabstvím
Kreativní dílna:

14-17h NA VYŠEHRADĚ JE LIŠKA! (od 6 do 13 let)
prostranství před Starým purkrabstvím

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

24červen čtvrtek 19:00

13červen neděle 17:00

Rusalka

, Křižíkova 8 Divadlo

19červen sobota 19:00

Hamleti

, Anenské náměstí 5 Divadlo

Ubytování v okolí akce Den dětí na Vyšehradě

Honest ApartmányPraha (534 metrů)

Hermitage Hotel PraguePraha (565 metrů)

AKĂT pension a hostelPraha (566 metrů)