Projít městem

Projít městem

Adresa:

Praha 1, Jungmannova 19/7

Termín: 23.6.2021 v 17:00 hod. (středa)
Vstupné:

zdarma

23červen středa 17:00

Žánr: ostatní akceprocházka město praha pragulic bezdomovectví zdarma


Jak zažíváme město jako chodci a jak se naše vnímání proměňuje v závislosti na našich rozdílných zkušenostech? Vyražte spolu s námi na krátkou procházku a podívejte se na Prahu pohledem našich průvodců. Vyprávění paní Ivany, jejímž domovem bývalo Hlavní nádraží, a básníka Jonáše Zbořila, který se rád toulá městem, zvláště pak jeho neupravovanými částmi, doplní svými postřehy dvě osmileté pozorovatelky Evelína a Naďa.

Procházku spolupořádáme s Pragulicsociálním podnikem, který umožňuje zájemcům z řad veřejnosti poznat a zažít svět lidí bez domova, a tím mění zažité stereotypy týkající se oblasti bezdomovectví.

Kapacita procházky je omezená, prosím, rezervujte si místa na emailu viktorie.vitu@fotografnet.cz

Nehodí se vám termín? Nesmutněte, z procházky “naživo” vznikne záznam pro podcastové platformy, program tedy v určité podobě zůstane uchován a procházku si bude moci projít kdokoliv kdykoliv (i po skončení výstavy)!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

24červen čtvrtek 19:00

17září pátek 19:00

Rusalka

, Křižíkova 8 Divadlo

19červen sobota 19:00

Hamleti

, Anenské náměstí 5 Divadlo

Ubytování v okolí akce Projít městem

Majestic Plaza Hotel PraguePraha (99 metrů)

Hotel AmarilisPraha (163 metrů)

K+K Hotel FenixPraha (223 metrů)