Prague Sounds: Jiří Suchý

Prague Sounds: Jiří Suchý

Adresa:

Praha 1, Slovanský ostrov 226

Termín: 2.9.2021 v 20:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

1000 Kč - 3000 Kč

2září čtvrtek 20:00

Žánr: festival hudební festival orchestr Pop Swing Jazz Praha

Umělci: Jiří SuchýJitka Molavcová


Pozdně letní večer pod širým nebem s Jiřím Suchým a orchestrem divadla Sefamor s výběrem písní převážně s vodní tématikou zasazený do říční scény na hladině Vltavy.

Koncert proběhne 2. 9. 2021 od 20:00, v rámci festivalu „Prague Sounds 2021“.

„Plavu si ani nevím jak, nemám prsa, nemám znak“, zpívá si měsíc ve hře z pásma Zuzana je zase sama doma z roku 1961 na text Jiřího Suchého a hudbu Jiřího Šlitra ústy Waldemara Matušky v písni nazvané Árie měsíce. Ve stejnojmenné festivalovém programu zazní v interpretaci žijícího klasika Jiřího Suchého nejen tato píseň, ale i Labutí píseň, Modrý tričko a další nejen vodou inspirované písně dvojice S & Š a divadla Semafor. Stejně jako v případě Recitálu Jiřího Suchého, vytvořeného festivalem Struny podzimu pro pražské Rudolfinum, bude i koncert na Plovoucí scéně na Vltavě ušit na míru prostředí a doplněn o režijní a scénické ztvárnění vybraných písní.

Dále účinkují:

Jitka Molavcová
Orchestr divadla Sefamor: Jiří J. N. Svoboda – klavír, David Vrobel – sax, klarinet, Vladimír Vandrovec – kytara, Jan L. Střížovský – kontrabas, Petr Zimák – bicí, Veronika Tichá – tenorsax, zpěv, Magdalena Jedličková – pozoun, zpěv, Eliška Hurábová – altsax, klarinet, zpěv
Tanečnice: Tereza Solařová, Barbora Pospíšilová, Krystýna Zebrová, Leona Hančíková, Lenka Bílková, Lucie Jansová
Scéna: Michal Caban
Scénář a režie: Michal Caban, Jiří Suchý, Marek Vrabec

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Prague Sounds: Jiří...

Apartmány Old Town OpatovickáPraha (241 metrů)

Dancing House - TanÄŤĂ­cĂ­ dĹŻm hotelPraha (409 metrů)

Hotel ElitePraha (485 metrů)