Slyšet hory

Slyšet hory

Adresa:

Praha 7, Františka Křížka 36

Termín: 7.6.2021
Vstupné:

100 Kč - 150 Kč

7červen pátek 19:45

Žánr: divadloProjekce Instalace Nová média Praha


Cesty do hor. Čas, ve kterém se odevzdávám krajině a kdy plně závisím na rozmarech počasí. Myšlenky se při chůzi koncentrují, mysl se rozjasňuje, duše očišťuje.

Slyšet hory je scénografická instalace a meditativní zážitek pro jednotlivce, či skupinu dvou, za zvuků hor, vody, lesa a větru. Utváří ji komponované prostředí inspirované horskými náladami, které doprovází terénní zvukové nahrávky a diapozitivní fotografie ze Šumavy. Na třicet minut se můžete ztratit v mlze, nechat obklopit živly a oddat se osobní kontemplaci.

Projekt vznikal na podzim roku 2020, kdy Vavřinec Němec podnikl několik cest na Šumavu za účelem zaznamenání krajiny pomocí zvuku. Během cest vzniklo kromě několika hodin zvukového záznamu také několik desítek diapozitivních fotografií. Instalace je osobním propojením obojího a dává vzniknout fragmentu z „malých dějin“ Šumavy.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Slyšet hory

Hotel BelvederePraha (208 metrů)

Hotel OlgaPraha (368 metrů)

Hotel EXPOPraha (771 metrů)