Teď když mám dům spálený na popel, vidím lépe na měsíc

Teď když mám dům spálený na popel, vidím lépe na měsíc

Adresa:

Praha 7, Františka Křížka 36

Termín: 17.6.2021 (čtvrtek) další termíny
Vstupné:

150 Kč - 230 Kč

17červen čtvrtek 20:00

Žánr: divadloAlternativní Pantomima Praha


Co byste zachránili z hořícího domu? Jak byste se vypořádali s náhlou ztrátou střechy nad hlavou nebo svého zázemí? Jak nudné je být bezdomovcem?

Bezdomovec a démon, dva samurajové, dva klauni, dva tanečníci butó, dvě gejši. Z chumlu japonských lidových pohádek a pověstí vystupují lidské postavy a jiná stvoření, pohybují se tiše, za zvuků kota a klepání geta. Kolik masek máš, tolikrát jsi člověkem, nebo alespoň jeho zakrouceným stínem. Převleky rychlé jako švihání bokkenem, přesné jako kata, účinné jako hnojení močovinou. Roste rákos, rostou vlasy, rostou nehty. Jenže bezdomovec je jako šnek – všechno má s sebou, všechno si zabalí a zmizí beze stopy. A protože nemá adresu, už ho nikdy nenajdeme.

Musaši Entertainment Company expanduje ze světa loutkového divadla i na nejdůležitější jeviště alternativní scény a nedůstojně navazuje na odkaz divadla mimů. Stále ještě čerstvé tvůrčí duo Adam Páník a Tereza Havlová povolává ku spolupráci Matěje Šumberu a Veroniku Traburovou a společně spřádají jevištní vizi ovlivněnou jejich působením na Miskatonické Univerzitě.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Teď když mám dům...

Hotel BelvederePraha (208 metrů)

Hotel OlgaPraha (368 metrů)

Hotel EXPOPraha (771 metrů)