Příměstský tábor je pro děti / Kemp v CAMP

Příměstský tábor je pro děti / Kemp v CAMP

Termín: 16.8.2021 (pondělí) 20.8.2021
Vstupné:

2900 Kč (zápisné, v ceně je 2x svačina a 1x oběd)

16srp - 20srp celý den

Žánr: ostatní akcetábor děti příměstský tábor praha architektura aktivity historie workshop dílna léto


Letos jsme se vzhledem k situaci rozhodli vypsat dva termíny příměstského tábora. Jeden proběhne v červenci a druhý v srpnu.

Budeme chodit do terénu, pozorovat, fotit, sbírat informace a data a pak je zpátky v CAMPu třídit, debatovat nad nimi, vymýšlet a navrhovat nová řešení. I letos se budeme zaobírat konkrétním místem v Praze. Které to bude, je překvapení. Každopádně zabrousíme do historie, pozveme si hosta z praxe a budeme vytvářet modely. Vyzkoušíme různé materiály i výtvarné techniky, nezapomeneme na řezačku polystyrenu a letos navíc i odlévání do formy. Pokud vaše dítě rádo diskutuje, je manuálně zručné a nebojí se pracovat s betonem, pak je to ideální adept na náš příměstský kemp!

Příměstský kemp povedou čtyři lektorky: Jana Kostelecká, Silvie Luběnová, Tereza Keilová a Klára Melounová. Jedna je kunsthistorička, jedna je ilustrátorka a dvě jsou architektky.

Příměstský tábor je pro děti ve věku 9-14 let. Probíhá každý den od 9 do 17 hodin. Maximální počet účastníků tábora je 15. Přihlášky posílejte na adresu edu@ipr.praha.eu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Příměstský tábor je...

Dancing House - TanÄŤĂ­cĂ­ dĹŻm hotelPraha (372 metrů)

Hotel Antik CityPraha (538 metrů)

Radisson Blu Hotel PrahaPraha (557 metrů)