Runners

Runners

Adresa:

Praha 7, Výstaviště

Termín: 6.8.2021 (pátek) další termíny
Vstupné:

350 Kč - 590 Kč

6srpen pátek 19:30

Žánr: divadlonový cirkus akrobacie umění sport letní scéna divadlo pod širým nebem open air Praha

Umělci: Cirk La Putyka


Snažíme se všechno stihnout a to, co jsme nestihli, dohonit. Nestačí být dobří, zítra musíme být lepší. Chceme jít s dobou, ale ta nás už dávno předběhla. Nemůžeme se zastavit, nemůžeme spát, nemůžeme si sednout a vypít si v klidu šálek kávy a přečíst si od začátku do konce alespoň jeden článek (už teď je pro vás tahle věta dlouhá, přiznejte se). Musíme běžet, protože nemáme čas. Nemáme čas, protože ten pořád běží. A získat ho je běh na dlouhou trať. Běh, při kterém se vyplavují do těla endorfiny, takže tenhle styl života milujeme. Natolik, že i když pandemie dokázala čas zpomalit, běžců přibývá.

Premiéra pohybově-novocirkusové inscenace Runners v režii Víta Neznala s mezinárodním obsazením a scénografií v podobě unikátního obrovského běhacího pásu proběhne 8. června v cirkusovém šapitó Azyl78, které vyrostlo v dolní parkové části Výstaviště v pražských Holešovicích. Tvůrci vzhledem k tématu doporučují divákům, kteří vedle samotného představení chtějí zažít něco navíc, aby přišli v pohodlné obuvi. 

V mezinárodně obsazené inscenaci se na scéně setkávají americká akrobatka Mandi Orozco, která působila několik let v Cirque du Soleil, americký akrobat a dlouholetý člen Cirku La Putyka Ethan Law, vítěz České taneční platformy 2019 Viktor Černický, Tina Afiyan Breiová, která spolupracovala se světoznámými režiséry (Roberto Olivan, Thomas Ryckewaert), a objev současné české taneční scény Sabina Bočková, nedávno nominovaná do úzkého výběru prestižního festivalu Aerowaves. Inscenaci režíruje Vít Neznal, od roku 2020 kmenový režisér Cirku La Putyka, který se podílel na většině aktivit souboru v době koronavirové krize.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Další termíny akce

6.8.2021 19:30 (pátek) Přidat do kalendáře
7.8.2021 19:30 (sobota) Přidat do kalendáře
8.8.2021 19:30 (neděle) Přidat do kalendáře
Divadla - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Runners

Hotel EXPOPraha (776 metrů)

Hotel OlgaPraha (934 metrů)

ART Hotel PrahaPraha (1 120 metrů)