Muž z Malty

Muž z Malty

Adresa:

Praha 7, Výstaviště

Termín: 30.5.2021
Vstupné:

250 – 490 Kč

30květen pondělí 19:30

Žánr: divadlodivadlo stand-up humor tanec kresba praha

Umělci: Štěpán Pechar


Večer v imitaci stylu stand-up komedie doplněné tancem a kresbou ukazuje, jak daleko zajdeme ve jménu zábavy, naučí puberťáky, jak rozjet kšeft kreslením aktů a poradí ženám, jak si zkrotit alfa samce. Muž z Malty je slovní hříčkou i osobním příběhem Štěpána Pechara z Dekkadancers, který v představení nejen účinkuje, ale současně jej režíruje a vytváří pro něj osobitou choreografii.

 

Na projektu se podílejí také další kmenoví členové souboru Dekkadancers. Asistentem režie a autorem výpravy je Pavel Knolle, tanečník, kostýmní výtvarník, scenárista a režisér, známý ze svého působení ve vedení Laterny magiky. Asistentem choreografie je Ondřej Vinklát, bývalý sólista Baletu Národního divadla a držitel tří Cen Thálie. Fotografie k představení pořídil zakládající člen Dekkadancers Pavel Hejný.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Muž z Malty

Hotel EXPOPraha (776 metrů)

Hotel OlgaPraha (934 metrů)

ART Hotel PrahaPraha (1 120 metrů)