Art Safari #36

Art Safari #36

Adresa:

Praha 5, Tělovýchovná 748

Termín: 5.6.2021 13.6.2021

5čer - 13čer celý den

Žánr: výstavyumění workshopy výtvarné umění Praha


Letošní ročník Art Safari #36 začne 5. června a bude trvat celý týden až do 13. června. Umělecká přehlídka odehrávající se ve Studiu Bubec v Praze -Řeporyjích nese rezonující téma: SPOLU. Jednotlivá díla, performance i workshopy budou koncipovány na principu umělecké spolupráce i aktivizace návštěvníků k participaci a prožití akce.

Vybraní umělci, kteří patří ke kmenovým autorům studia a podíleli se významně na jeho existenci, byli osloveni s nabídkou k účasti na Art Safari a zároveň vyzváni k volbě spolupracovníka či spolupracovníků, s nimiž dílo či instalaci pro přehlídku společně vytvoří. Podmínkou je kromě umělecké interakce (nejen spolupráce například na rovině realizační) i výběr inspirativního protějšku ne nutně z uměleckého světa. Spoluautory se tak stali i lidé působící mimo výtvarnou oblast - například herec, geolog nebo filozof.

Mezi letošními devatenácti vystavujícími umělci jsou i významné umělecké osobnosti, jakými jsou Erika Bornová, Jiří Kovanda, Tomáš Císařovský, Miloš Šejn, Čestmír Suška, Martin Jeníček nebo Patrik Hábl. Součástí letošního ročníku jsou i zahraniční umělci: Jean Cherouny z USA a za podpory ČNFA Johannes Makolies a Philip Topolovac z Německa.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

8čvc - 15čvccelý den

Za dveřmi!

, Výstaviště 67 Festival

Ubytování v okolí akce Art Safari #36

Pension U Barona PrášilaPraha (2.1 km)

Volcano Spa HotelPraha (2.9 km)

Hotel GolfPraha (4.8 km)