Workshop pro duši: Cesta k sobě a druhým

Workshop pro duši: Cesta k sobě a druhým

Termín: 25.5.2021
Vstupné:

1290

25květen úterý 18:00

Žánr: ostatní akceworkshopdiskuzezdraví


Workshopy pro duši zaměřené na duševní zdraví Co určuje, zda budeme v životě spokojení a úspěšní? Naše emoční inteligence. Co to je? Dovednost dobře zvládat vztahy, poznávat emoce druhých i umět ovládat emoce vlastní. Na workshopu bude příležitost prozkoumat všechny složky emoční inteligence a to nejen teoreticky, ale hlavně prakticky. Celý prostor bude komorní a bezpečný. Program workshopu zvládání stresující komunikace techniky zvládání vlastních emocí empatie - diskuze základní sociální dovednosti (jak navázat a udržet vztahy) ukázka meditace všímavosti

Součást workshopu možnost poslat lektorovi otázku na soukromý e-mail drobné občerstvení dárkový balíček, který připomene workshop i doma O lektorovi Workshopem provází Mgr. Marika Řežábková Marika se věnuje osobnostnímu rozvoji lidí a konzultační podpoře manažerů ve firemním prostředí. Zároveň má však zkušenosti z prostředí zcela opačného a to krizové intervence pro týrané a zneužívané děti a jejich blízké. Marika o sobě: “Psychologii vidím jako jednu z možných cest, která člověka dovede k plnějšímu a šťastnějšímu prožívání života.”

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

8čvc - 15čvccelý den

Za dveřmi!

, Výstaviště 67 Festival

27červen neděle 15:00

15říj - 17říjcelý den

Comic-Con Prague

, Českomoravská 2345/17 Ostatní

Ubytování v okolí akce Workshop pro duši:...

Hotel CarolPraha (701 metrů)

Wellness Hotel STEPPraha (717 metrů)

Hotel ArtemisPraha (1 099 metrů)