LIVE stream –  Večer s minipivovarem / Pivovar Matuška

LIVE stream – Večer s minipivovarem / Pivovar Matuška

Adresa:

LIVE stream

Termín: 26.5.2021
Vstupné:

30 Kč

26květen středa 20:00

Žánr: ostatní akcepivo pivovar degustace gastronomie live stream online ochutnávka


Pro milovníky řemeslných piv a pivovarů jsme připravili tento nový pořad, kam si budeme zvát zástupce konkrétního pivovaru. Vysíláme živě a pokud byste nestihli, můžete se podívat i ze záznamu.

Do studia přijal pozvání zakladatel PIVOVARU MATUŠKA Adam Matuška a také vrchní sládek Jan Najbrt, se kterými budeme degustovat jejich piva: Desítka 10°, Dvanáctka 12°, California 12°, Apollo Galaxy 13°, Zlatá Raketa 17°, Kyselá Máňa 10°. 

Pokud budete chtít, můžete degustovat s námi - na e-shopu si můžete zakoupit stejné vzorky piv: Degustační balíček.

Můžete klást jakékoli otázky na pivovar, technologii, vychytávky, na samotná piva apod., Adam a Jan vám vše rádi zodpoví. Večerní degustací vás bude provázet Filip Nerad.

Přenos začne ve středu 26. května od 20:00 na této adrese: live.ticketstream.cz/matuska. Po zakoupení vstupenky, v potvrzovacím emailu obdržíte přístupový kód. Každý unikátní kód umožňuje jeden přístup k živému přenosu a vždy pouze z jednoho zařízení.  Zakoupený kód pro živý přenos není platný pro sledování záznamu. Pozor: Přístupový kód bude po aktivaci zneplatněn.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce