Pragueshorts - Festival krátkých filmů Praha

Pragueshorts - Festival krátkých filmů Praha

Adresa:

Praha, různá místa

Termín: 2.6.2021 (středa) 27.6.2021

2čer - 27čer celý den

Žánr: festival festival krátkých filmů soutěže debaty diskuse doprovodný program výstavy diskuse workshopy live stream online


Pragueshorts Film Festival organizuje společnost Film Servis Festival Karlovy Vary, pořadatel Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Nejlepší a nejinspirativnější krátké filmy z celého světa míří do hlavního města a regionů. Představí se na 16. ročníku, který se uskuteční 2. - 27. června 2021.

Desítky snímků diváci uvidí v již tradičních sekcích – v mezinárodní soutěži, v přehledovém programu aktuálních českých filmů nebo v sekci experimentálních filmů Labo, či v noční show Brutal Relax Show. Do programu budou také zařazeny sekce věnované významným režisérským a hereckým osobnostem, národním kinematografiím či ultrakrátkým filmům.

Festival proběhne letos kombinovanou formou a představí to nejzajímavější z nejnovější světové produkce krátkometrážní tvorby. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

O akci jsme již napsali...

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pragueshorts - Festival...

Hotel RokokoPraha (55 metrů)

Jalta Boutique HotelPraha (161 metrů)

Hotel Ramada Prague City centrePraha (162 metrů)