Marpo & TroubleGang - Open Air Ledárny Braník

Marpo & TroubleGang - Open Air Ledárny Braník

Adresa:

Praha 4, Ledařská 7/3

Termín: 28.8.2021 v 17:00 hod. (sobota)
Vstupné:

430 Kč

28srpen sobota 17:00

Žánr: koncertyHip-Hop Rap open air letní scéna koncert pod širým nebem Lucerna Music Bar Open Air Praha

Umělci: MarpoTroublegang


Marpo společně s TroubleGangem se představí na letní scéně Lucerna Music Baru. Těšte se na tracky z nové desky Backwoods Bred, která vychází v červnu i na oblíbené hity.

Po loňské vydařené premiéře se i tento rok dočkají hudební fanoušci koncertů na letní scéně Lucerna Music Baru. Letošní série se uskuteční ve zbrusu novém koncertním areálu v Ledárnách Braník. Od poloviny června do poloviny září se pod hlavičkou Lucerna Music Bar Open Air uskuteční hudební vystoupení předních českých a slovenských interpretů.

Lucerna Music Bar Open Air se oproti loňskému roku, kdy se konal na holešovickém Výstavišti, posune o pár kilometrů proti proudu Vltavy a zakotví v areálu Branických Ledáren.

První ročník Lucerna Music Bar Open Air proběhl loni v létě tak trochu pod tlakem okolností. „Doba covidová nás vyhnala z klubu ven. Paradoxně jsme si užili asi nejlepší léto za celou historii Lucerna Music Baru. Koncerty pod širým nebem mají velké kouzlo a už na prvních akcích jsme si říkali, že letní scéna nesmí zůstat jen světlým bodem v jinak škaredém roce, ale že bychom z toho měli udělat každoroční tradici,“ říká majitel Lucerna Music Baru Michal Filip. 

Marpo, vlastním jménem Otakar Petřina je český rapper přezdívaný též "král metafor. Byl členem uskupení Charakter crew, nyní pouze koncertuje v seskupení Marpo

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Marpo & TroubleGang -...

Hotel MonicaPraha (920 metrů)

Hotel Occidental Praha⇥Praha (2.7 km)

Panorama HotelPraha (3 km)