Venkovního cvičení pro děti

Venkovního cvičení pro děti

Adresa:

Praha 9, Českomoravská 2420/15a

Termín: 6.5.2021 (čtvrtek) 30.6.2021

6kvě - 30čer celý den

Žánr: sportpro dětisport


Jsou již vaše děti po dlouhém čase bez pohybu k neudržení? Těší se na cvičení, běhání a dovádění s kamarády? Už je nebaví jen hraní na hřištích a prolézačkách? Pak je jistě nadchnou venkovní lekce cvičení, které pořádají zkušení instruktoři profesionálních dětských tělocvičen Monkey’s Gym.

Období bez sportu a pravidelného pohybu bylo tak dlouhé. Proto chtějí zkušení instruktoři z Monkey’s Gym nyní všem dětem umožnit pořádně si zasportovat pod odborným vedením, vydovádět se na čerstvém vzduchu, naučit se novým dovednostem a zažít zábavu mimo domov.

Při venkovním cvičení využívají spousty pomůcek tak, aby malé sportovce pohyb skutečně bavil. Lekce mají předem stanovenou náplň a jejich cílem je oživit v dětech již získané dovednosti a také je opět naučit i něco nového.

Lekce jsou určeny pro kategorii Neposedů (18–30 měsíců), Rošťáků (2,5–4 roky) a Parťáků (4–6 let).

Kde se lekce konají: Na pobočkách Monkey´s Gym na venkovním hřišti Galerie Harfa na Praze 9 a na zahradě Monkey´s Gym Juklík na Praze 5.

Termín: od 6. 5. do 30. 6. 2021

 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Venkovního cvičení...

Hotel CarolPraha (256 metrů)

Hotel Relax InnPraha (335 metrů)

Wellness Hotel STEPPraha (540 metrů)