Plaché dítě – příčiny, integrace a aktivace | Webinář

Plaché dítě – příčiny, integrace a aktivace | Webinář

Adresa:

LIVE stream, online

Termín: 31.5.2021

31květen pondělí 19:00

Žánr: ostatní akceworkshopknihy


Nedokážete se už dál dívat na to, jak plachost ztrpčuje vašemu moudrému a šikovnému dítěti dětství? Jak je kvůli jeho bázlivosti a citlivosti vyčleňováno z kolektivu, bojí se navazovat nové kontakty nebo se naplno projevit ve třídě a mezi spolužáky? Vaše dítě už nemusí sedět v koutě! Zjistěte, jak mu pomoci rozvinout zdravé způsoby smiřování se se strachem a překonávání úzkosti! V online přednášce určené rodičům, učitelům a vychovatelům se pod taktovkou zkušené rodičovské a výchovné poradkyně Martiny Vagačové dozvíme, proč a jak plachost a citlivost vznikají, přiblížíme si způsoby, jak s dítětem trénovat sociální zručnosti, podporovat v něm odvahu, sebedůvěru a průbojnost, ale i ukážeme si i jak se sami chovat, abychom mu šli dobrým příkladem. 
 
RNDr. Martina Vagačová
Je rodičovská a výchovná poradkyně, věnuje se individuální psychologii, poradenství a vzdělávání ve výchově jako lektorka přes program Efektivní rodičovství. Je autorkou praktické a inspirativní knihy o výchově: Ako prežiť rodičovstvo – láskavý sprievodca rešpektujúcim prístupom. Již přes 11 let pracuje především s rodiči, ale i s lidmi, jimž leží na srdci vztahy dospělých a dětí. Vytváří prostor a příležitosti k učení, sdílení a praktický rozvoj postojů a zručností potřebných pro harmonický vztah mezi rodičem a dítětem. „Vše je o budování vztahu a respektující komunikaci. Rodičovství vnímám jako cestu. Ta s sebou přináší pocity velké radosti a naplnění, ale i frustrace a vyčerpání. Jsem ráda, že můžu nabídnout pomocnou ruku“. Pravidelně publikuje v tisku, přednáší na webinářích o různých výchovných a rodičovských problémech, organizuje workshopy a při individuálním poradenství nezapomíná i na osobnostní rozvoj klientů a budování kvalitních partnerských vztahů jako základu pro příznivé rodinné prostředí.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce