Droeloe v Praze

Droeloe v Praze

Adresa:

Praha 10, Krymská 12

Termín: 25.11.2021 v 20:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

295 Kč

25listopad čtvrtek 20:00

Žánr: koncertyTaneční/elektronická hudba


Droeloe v Praze chystá svůj první samostatný koncert, a to 25. listopadu v Café V lese. Doprovodí ho spřátelený hudebník, který si říká San Holo. Za audiovizuálním projektem Droeloe [drew-lou] stojí nizozemský producent a skladatel Vincent Rooijers. Zakladatel nezávislého labelu Bitbird, který vyhledává talenty napříč Evropou, se ve své umělecké tvorbě zaměřuje na zážitek, který svou celistvostí překračuje hudbu.

Za audiovizuálním projektem Droeloe [drew-lou] stojí nizozemský producent a skladatel Vincent Rooijers. Zakladatel nezávislého labelu Bitbird, který vyhledává talenty napříč Evropou, se ve své umělecké tvorbě zaměřuje na zážitek, který svou celistvostí překračuje hudbu. Výrazné projekce a dotažená vizuální identita jsou tak stejně důležité jako zvukově progresivní EDM a future bass. Právě díky koncepčnosti a umělecké sevřenosti celého projektu je Droeloe naživo strhující.

Pozornost si získaly i remixy, ten nejúspěšnější ke skladbě We Don’t Talk Anymore (Charlie Puth ft. Selena Gomez) má jen na Spotify více než třicet milionů přehrání.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 10 Akce v MČ Praha 10

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Droeloe v Praze

Czech Inn PrahaPraha (161 metrů)

Hotel AnnaPraha (593 metrů)

Hotel AbriPraha (644 metrů)