LIVE stream - Sen v červeném domě

LIVE stream - Sen v červeném domě

Adresa:

LIVE stream

Termín: 20.5.2021 v 20:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

100 Kč - 300 Kč

20květen čtvrtek 20:00

Žánr: divadlodrama hudební live stream online Divadlo v Dlouhé

Umělci: Ondřej RychlýJan MedunaPavel NeškudlaKlára Sedláčková - OltováTomáš TurekJan VondráčekMagdalena Zimová


Záznam autorské inscenace tandemu SKUTR, inspirované literárními texty, filmy i hudbou, a především vzpomínkami a zážitky všech zúčastněných. Jedná se o derniéru a tedy poslední možnost tuto inscenaci vidět.

Červený dům je prostor. V tomto místě se ocitáme my, naše vzpomínky, myšlenky, ale i postavy dávných příběhů. Přicházíme ohmatat prostor červeného domu. Přicházíme, odcházíme a něco nalézáme po předešlých a něco zas zanecháváme následujícím.

Název Sen v červeném domě odkazuje ke stejnojmennému slavnému čínskému románu z poloviny 18. století, z něhož si ovšem bere jen základní inspiraci prostorem, v němž se prolíná minulost, přítomnost i budoucnost, příběhy, myšlenky i rekvizity postav žijících i těch, které nás již opustily. Prostor na hranici odchodu, kde se život zastavil, zatímco venku běží dál. Prostor, kterým procházíme a sdílíme jej s našimi blízkými. Prostor setkání se sebou samými. Jedním z hlavních témat je paměť a historie, naše osobní i kolektivní.

Tvar na pomezí divadla a koncertu dává velký prostor hudbě, kterou složil Jan Vondráček.

Hrají: Ondřej Rychlý, Jan Meduna, Pavel Neškudla, Marie Poulová, Klára Sedláčková-Oltová, Tomáš Turek, Jan Vondráček, Magdalena Zimová

LIVE stream

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce