Výstava prací žáků výtvarného oboru Pražských ZUŠ

Výstava prací žáků výtvarného oboru Pražských ZUŠ

Adresa:

Praha 2, Karlovo náměstí 23

Termín: 6.5.2021 27.5.2021

6kvě - 27kvě celý den

Žánr: výstavyvýtvarné umění pandemie děti rodina Novoměstská radnice Praha


6.5. – 27.5. 2021 ve výstavních prostorách věže Novoměstské radnice
5. 5. 2021 v 17.00 hod. – slavnostní vernisáž výstavy

Je tomu již rok, co naše umělecké školství, stejně jako i ostatní oblasti našeho života, postihla omezení spojená s pandemií Covid 19. Jak se tvořilo ve výtvarných ateliérech škol v době normální prezenční výuky a jaká je současná distanční on-line výuka? Recept na zvládání této neobvyklé situace má každý učitel svůj. Vytvořili jsme takovou naši ZUŠ kuchařku výuky výtvarného oboru.

Na výstavě můžete porovnat různé pedagogické přístupy napříč všemi školami. Co učitel, to osobnost a vlastní recept. Druhou zajímavostí výstavy je srovnání tvorby v době „předcovidové“ a v době současné. Výstava nám ukáže, jak se učitelé vypořádali s novou výzvou a sami se naučili mnoha novým výukovým technikám.

Přijďte se podívat na to, jak se nám výtvarné umění na ZUŠ proměnilo. Přijďte se přesvědčit o tom, že invence a krása ani v současné složité době nezanikly. Přijďte svou návštěvou podpořit tvorbu našich žáků, přijďte podpořit naši uměleckou budoucnost.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Galerie a muzea - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Výstava prací žáků...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (283 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (806 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (1 026 metrů)