Czech Nature Photo

Czech Nature Photo

Adresa:

Praha 13, Seydlerova 2835/4

Termín: 11.5.2021 29.8.2021
Vstupné:

40 – 80 Kč

11kvě - 29srp celý den

Žánr: výstavyumění výstava fotografie příroda soutěž praha jarní výstavy


Čeká Vás výstava pátého ročníku soutěže Czech Nature Photo. Soutěž byla zahájena výstavou letošního porotce soutěže, izraelského fotografa přírody Boaze Amidrora. Nyní se už můžete těšit výstavu oceněných a dalších vybraných snímků přírody.

Mezinárodní porota vybrala v jubilejním pátém ročníku soutěže Czech Nature Photo nominované snímky. Do soutěže se přihlásilo 267 autorů, kteří zaslali 2300 fotografií. Novinkou letošního ročníku bylo Czech Photo Junior, do něhož se přihlásilo 227 žáků základních a středních škol, kteří zaslali téměř tisíc fotografií. Dále byla vyhlášena ve spolupráci se Zoo Praha kategorie Zvířata ve svém prostředí.

Vítězové jednotlivých kategorií budou oznámeni 10. května při online slavnostním ceremoniálu v galerii Czech Photo Centre. Po ceremoniálu bude otevřena výstava oceněných a vybraných snímků. Vše se bude řídit aktuálními nařízeními vlády.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

O akci jsme již napsali...

Galerie a muzea v Praze Akce v MČ Praha 13

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Czech Nature Photo

Volcano Spa HotelPraha (545 metrů)

Hotel GolfPraha (1 962 metrů)

Hotel KavalĂ­rPraha (2.9 km)