Hrajeme pro 20 ZOO / Benefiční online koncert

Hrajeme pro 20 ZOO / Benefiční online koncert

Adresa:

LIVE stream

Termín: 9.5.2021
Vstupné:

100 – 500 Kč

9květen neděle 17:00

Žánr: koncertyhudba koncert benefiční online live stream přenos zoo

Umělci: No NameRybičky 48Dan BártaMig 21Jakub DěkanIgor Orozovič


Benefiční koncert pod názvem Hrajeme pro 20 ZOO na podporu 20 zoologických zahrad v Česku a na Slovensku. Tento unikátní koncert proběhne formou OpenAir na zahradě Lidových sadů, které jsou součástí Zoologické zahrady Liberec.

Diváci se tak ocitnou nejen na koncertě plném skvělých interpretů jako jsou No Name, Rybičky 48, Dan Bárta, MIG21, Jakub Děkan, Denoi, LinaKaro a Igor Orozovič s kapelou, ale též v příjemném a vzdušném prostředí, aniž by opustili své domovy.

Koupí vstupenky si užijete nejen hudební odpoledne plné hvězd, ale též podpoříte chod 20 zoologických zahrad v České a Slovenské republice.

Mig 21 je česká rocková hudební skupina, jejímiž členy jsou Jiří Macháček (zpěv), Pavel Hrdlička (klávesy), Jan Hladík (bicí), Tomáš Polák (kytara) a Tomáš Kurfirst (baskytara). Charakteristickým znakem jejich textů je...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce