N.O.H.A. - Open Air Ledárny Braník

N.O.H.A. - Open Air Ledárny Braník

Adresa:

Praha 4, Ledařská 7/3

Termín: 20.7.2021 v 17:00 hod. (úterý)
Vstupné:

415 Kč

20červenec úterý 17:00

Žánr: koncertydrum and bass world music open air letní scéna koncert pod širým nebem Lucerna Music Bar Open Air Praha Ledárny Braník

Umělci: N.O.H.A.


Těšte se na pověstný nadupaný mix drum and bass, dubstepu a world music v podání skvělých muzikantů!

 

Po loňské vydařené premiéře se i tento rok dočkají hudební fanoušci koncertů na letní scéně Lucerna Music Baru. Letošní série se uskuteční ve zbrusu novém koncertním areálu v Ledárnách Braník. Od poloviny června do poloviny září se pod hlavičkou Lucerna Music Bar Open Air uskuteční hudební vystoupení předních českých a slovenských interpretů.

Lucerna Music Bar Open Air se oproti loňskému roku, kdy se konal na holešovickém Výstavišti, posune o pár kilometrů proti proudu Vltavy a zakotví v areálu Branických Ledáren.

První ročník Lucerna Music Bar Open Air proběhl loni v létě tak trochu pod tlakem okolností. „Doba covidová nás vyhnala z klubu ven. Paradoxně jsme si užili asi nejlepší léto za celou historii Lucerna Music Baru. Koncerty pod širým nebem mají velké kouzlo a už na prvních akcích jsme si říkali, že letní scéna nesmí zůstat jen světlým bodem v jinak škaredém roce, ale že bychom z toho měli udělat každoroční tradici,“ říká majitel Lucerna Music Baru Michal Filip.  

N.O.H.A. aneb Noise Of Human Art je kosmopolitní kapela, která se na hudební scéně pohybuje již od roku 1995 pod taktovkou bandleadera Philipa Nohy (původem z Prahy), s vlivem výjimečného MC Chevyho z New Yorku. Ti provázejí projekt...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce N.O.H.A. - Open Air...

Hotel MonicaPraha (920 metrů)

Hotel Occidental Praha⇥Praha (2.7 km)

Panorama HotelPraha (3 km)