Monkey Business - Open Air Ledárny Braník

Monkey Business - Open Air Ledárny Braník

Adresa:

Praha 4, Ledařská 7/3

Termín: 14.7.2021 (středa) 15.7.2021
Vstupné:

490 Kč

14červenec středa 17:00

Žánr: koncertyfunk pop open air letní scéna koncert pod širým nebem Lucerna Music Bar Open Air Praha Ledárny Braník

Umělci: Monkey Business


Monkey Business se po roce vrátí na Lucerna Music Bar Open Air. Nenechte si ujít jejich skvělou show!

Po loňské vydařené premiéře se i tento rok dočkají hudební fanoušci koncertů na letní scéně Lucerna Music Baru. Letošní série se uskuteční ve zbrusu novém koncertním areálu v Ledárnách Braník. Od poloviny června do poloviny září se pod hlavičkou Lucerna Music Bar Open Air uskuteční hudební vystoupení předních českých a slovenských interpretů.

Lucerna Music Bar Open Air se oproti loňskému roku, kdy se konal na holešovickém Výstavišti, posune o pár kilometrů proti proudu Vltavy a zakotví v areálu Branických Ledáren.

První ročník Lucerna Music Bar Open Air proběhl loni v létě tak trochu pod tlakem okolností. „Doba covidová nás vyhnala z klubu ven. Paradoxně jsme si užili asi nejlepší léto za celou historii Lucerna Music Baru. Koncerty pod širým nebem mají velké kouzlo a už na prvních akcích jsme si říkali, že letní scéna nesmí zůstat jen světlým bodem v jinak škaredém roce, ale že bychom z toho měli udělat každoroční tradici,“ říká majitel Lucerna Music Baru Michal Filip. 

Monkey Business je přední česká hudební a koncertní skupina hrající pop a funk. Vedle J.A.R. a Sexy Dancers je dalším projektem multiinstrumentalisty a producenta Romana Holého.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Další termíny akce

14.7.2021 17:00 (středa) Přidat do kalendáře
15.7.2021 17:00 (čtvrtek) Přidat do kalendáře
Hudební kluby - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Monkey Business - Open...

Hotel MonicaPraha (920 metrů)

Hotel Occidental Praha⇥Praha (2.7 km)

Panorama HotelPraha (3 km)