LIVE stream - Pět ran do čepice aneb Písně krysáků

LIVE stream - Pět ran do čepice aneb Písně krysáků

Adresa:

LIVE stream

Termín: 2.5.2021

2květen neděle 17:00

Žánr: divadloloutky pohádka rodina děti Buchty a loutky Švandovo divadlo live stream online


Živý přenos ze Švandova divadla.

Učinkuje skupina Už jsme doma, Michal Mihok a divadlo Buchty a loutky.

Miroslav Wanek z kapely Už jsme doma je autorem hudby a zčásti i scénářů k úspěšnému večerníčkovskému loutkovému seriálu Krysáci. Z několikavteřinových motivů, užitých v tomto seriálu, vzniklo koncem roku 2013 třináct zcela nových písniček, které skupina Už jsme doma a přizvaný host Michal Mihok nacvičila v poloakustické podobě a sevřela v jeden komponovaný celek příběhem o hledání pátého kamaráda.

Ke spolupráci byli přizváni i členové divadla Buchty a loutky, kteří celý příběh ilustrují, vyprávějí nebo matou, zcela v souladu s prostředím, kde se vše odehrává – totiž vizovickým Smetištěm.

Představení bude probíhat online - instrukce k připojení obdržíte v e-mailu se vstupenkami. Záznam ze živého vysílání bude k dispozici ke zhlédnutí do 3.5. do 24 hodin, vstupenky je možné kupovat do 3.5. do 23 hodin.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce