Teroristka

Teroristka

Adresa:

Praha 6, Zátopkova ulice

Termín: 27.4.2021
Vstupné:

350 Kč

27duben úterý 20:30

Žánr: filmČeský Drama Komedie Autokino Strahov Praha


Promítání na obřím plátně, které je sestaveno z šesti lodních kontejnerů na stadionu Strahov s vyhlídkou na Prahu, nebo výhledem na úžasně dlouhý západ slunce. Provoz kina začal v květnu 2020, ale promítá i přes zimní období. Kromě sledování filmů je možné si objednat drink a další občerstvení.

Hlavní hrdinkou černé komedie Teroristka je Marie (Iva Janžurová), učitelka na penzi, která si jednou řekne, že už si „nechce připadat jako kráva“. Když jí proti arogantnímu strůjci lokálního zla (Martin Hofmann) nepomůže ani starostka (Tatiana Vilhelmová), sežene si zbraň a rozhodne se udělat to, co člověka občas napadne, ale hned tu myšlenku rozumně zapudí. Brzy však zjistí, že stejně, jako je vražda složitá morálně, je nesnadná i prakticky – přestože jí bývalý žák, momentálně v podmínce (Pavel Liška), dává cenné životní rady: „Kriminalita jenom vypadá jednoduše, paní učitelko, ale pak se dycky něco posere.“

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 6 Akce v MČ Praha 6

Podobné akce

19prosinec neděle 19:00

Vysavač

, Václavské nám. 56 Divadlo

13červenec úterý 20:00

1srpen neděle 20:00