Zábavné in-line bruslení v Monkey’s Gym

Zábavné in-line bruslení v Monkey’s Gym

Adresa:

Praha 9, Českomoravská 2420/15a

Termín: 28.4.2021 (středa) 31.8.2021

28dub - 31srp celý den

Žánr: sportpro děti


Baví vaše děti in-liny? Přihlaste je do kurzů bruslení, kde se vše naučí pod dohledem zkušených instruktorů z dětských tělocvičen Monkey’s Gym, a navíc si užijí spoustu zábavy!

Zkušení instruktoři z profesionálních dětských tělocvičen Monkey’s Gym zahajují tolik očekávané a oblíbené kurzy in-line bruslení. Jsou určeny všem dětem od 4 let, začátečníkům i pokročilým. Cílem kurzu je provést děti prvními krůčky na bruslích, případně zdokonalit to, co již umí. Každá lekce začíná rozcvičkou na bruslích. Děti se nejdříve učí na bruslích stát a ťapat. Postupně se při bruslení osamostatňují a zkouší jezdit samy. Pro snazší učení nechybí ani spousta vhodných pomůcek, které je nadchnou. Instruktoři do výuky zařazují také jízdu mezi kužely, střelbu na bránu a jiné hry, aby děti bruslení od počátku hlavně bavilo.

Kapacita kurzů je zatím velmi omezená, proto neváhejte s přihlášením. Kurzy se konají na pobočce Monkey’s Gym – v Galerii Harfa na Praze 9. Svačina a pitný režim jsou zdarma!

Praktické informace:

Místo konání: střecha OC Galerie Harfa, Praha 9

Předchozí rezervace je nutná na: https://monkeysgym.webooker.eu/Actions, e-mailem info@monkeysgym.cz či telefonicky 775 16 16 11.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zábavné in-line...

Hotel CarolPraha (256 metrů)

Hotel Relax InnPraha (335 metrů)

Wellness Hotel STEPPraha (540 metrů)