Naděje

Naděje

Adresa:

Praha 1, Křižovatka ulic Divadelní a Krocínova

Termín: 23.4.2021 30.9.2021
Vstupné:

zdarma

23dub - 30zář celý den

Žánr: výstavyumění fotografie galerie Praha zdarma


Co je pravda? Je absolutní a neměnná? Chápeme ji skutečně jako tvrzení shodující se se skutečností? V řadě druhá výstava galerie Fasáda, jejíž téma opět vychází ze stávající společenské situace, se tentokrát snaží reflektovat relevantnost všech „pravd“, o kterých jsme systematicky utvrzováni v našich sociálních bublinách za přispění sociálních sítí.

Díla čtrnácti fotografek a fotografů si kladou za cíl nepoddávat se skepsi, ale naopak vyzývat k otevřenosti, víře a naději.

„Nestačí ve svých konstatováních míti jen pravdu, musí z ní vycházet také víra a naděje.“ tento nadčasový citát Karla Čapka, který se stal hlavním motivem výstavy, potvrzuje, že toto téma stále rezonuje bez ohledu na postupující čas a měnící se společnost.

DLE SOUČASNÉHO NAŘÍZENÍ VLÁDY NEMŮŽEME PODPOROVAT SHROMAŽĎOVÁNÍ LIDÍ A TAK VŠECHNY, KTEŘÍ PLÁNUJÍ SE I PŘESTO PŘIJÍT PODÍVAT NA NOVOU VÝSTAVU, PROSÍME, ABY DODRŽOVALI ROZESTUPY, NESHLUKOVALI SE A MĚLI ROUŠKY. BUĎTE OHLEDUPLNÍ, AŤ TO NENÍ ZÁROVĚŇ I NAŠE POSLEDNÍ VÝSTAVA. DĚKUJEME.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

O akci jsme již napsali...

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Naděje

Hotel U Krále JiříhoPraha (39 metrů)

Pension U LiliePraha (86 metrů)

Smetana HotelPraha (149 metrů)