Leoš Mareš / Staré Pecky 5 / Narozeninový mejdan

Leoš Mareš / Staré Pecky 5 / Narozeninový mejdan

Adresa:

LIVE stream

Termín: 1.5.2021
Vstupné:

990 Kč

1květen sobota 20:00

Žánr: koncertyhudba koncert live stream online pop párty

Umělci: Leoš MarešPeter NagyMichal DavidDara RolinsHelena VondráčkováRichard Krajčo


Leoš Mareš bude mít narozeniny a zve vás na svůj narozeninový mejdan. A tentokrat to budou ty největší Staré pecky, které zatím byly. Noví hosté. Nový program. Nová show!

Účinkující:

Helena Vondráčková
Michal David
Peter Nagy
Dara Rollins
speciální vystoupení Richarda Krajča
a deset dalších hvězdných hostů

Přenos začne v sobotu 1. května od 20:00 na této adrese: live.ticketstream.cz/starepecky5. Po zakoupení vstupenky, v potvrzovacím emailu obdržíte přístupový kód a dárkový poukaz s možností věnování (náhled poukazu ZDE). Každý unikátní kód umožňuje jeden přístup k přenosu a vždy pouze z jednoho zařízení.

Pozor: Přístupový kód bude po aktivaci zneplatněn a přístup ke sledování bude umožněn pouze do 2.5. 1:59. Zakoupený kód na přenos není platný pro sledování záznamu.

Peter Nagy (* 9. duben 1959, Prešov) je slovenský zpěvák, skladatel, hudebník, textař, hudební producent a fotograf. Spolu s Richardem Müllerem, Robem Grigorovem, Miroslavem Žbirkou, Marikou Gombitovou a skupinami jako Elán, Metalinda,...
Dara Rolins, vlastním jménem Darina Rolincová, rozená Gambošová, je slovenská zpěvačka.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce