Hon na čarodějnice

Hon na čarodějnice

Termín: 26.4.2021 2.5.2021

26dub - 2kvě celý den

Žánr: ostatní akce


Na poslední dubnový týden jsme pro Vás připravili akci Hon na Čarodějnici. Nabízíme ji ve dvou variantách – jednodušší pro předškoláky (v areálu Stanice techniků) a o trošku těžší pro školáky na Babě. Obě varianty mají společné to, že děti mají za úkol najít 6 úkrytů/schovávaček, ve kterých je schována část čarodějnice.

Varianta Stanice techniků (předškoláci):
Pojďte s námi oslavit čarodějnice. Před budovou Stanice techniků na vás čeká 6 stanovišť. Po splnění úkolu na vás na každém stanovišti čeká jeden díl skládačky.
Hádejte, co si u posledního stanoviště složíte? Hezké čarodějnice!

Varianta BABA (školáci):
Podle nápovědy najděte 6 míst, kde se čarodějnice ukrývá. Pozor, v okolí se nachází mnoho dalších her jiných organizátorů, hledejte tedy schovku označenou naším logem (tři barevné domečky). V každé schovce si vezměte jeden dílek skládačky a pak ji opět pečlivě uzavřete a vraťte zpět pro další lovce. Pokud zjistíte, že je některá schovka poškozená nebo prázdná, dejte nám prosím vědět, napravíme to (tel. 777 706 588).

Nápovědy ke geocachingové hře naleznete na dtránkách DDMPraha.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 6 Akce v MČ Praha 6

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hon na čarodějnice

Hotel International PraguePraha (150 metrů)

Hotel MedaPraha (1 113 metrů)

Diplomat Hotel PrahaPraha (1 245 metrů)