Rozsypané obrazy Františka Kupky

Rozsypané obrazy Františka Kupky

Adresa:

Praha 1, U Sovových mlýnů 501/7

Termín: 15.4.2021 16.5.2021

15dub - 16kvě celý den

Žánr: ostatní akcehrapro dětirodinná zábava


Vydejte se s námi do světa, ve kterém obrazy od Františka Kupky ožívají před očima! Zatančete si s Tanečnicí, pohrajte si s Andreé, vyráchejte se v Čertovce s Koupající se a pomozte je přitom zachránit před zákeřným černým mrakem, který na Kampě dělá ve světě umění paseku. Staňte se součástí příběhu, který se vyvíjí podle toho, jak se v něm rozhodujete.

Náš samoobslužný program funguje jako interaktivní procházka Kampou pro rodiny s dětmi. Jejím cílem je zprostředkovat dětem od 6 do 13 let umělecká díla Františka Kupky v době uzavřených galerií – venku, na čerstvém vzduchu. Celý příběh se postupně odehrává na papíře nebo na obrazovce vašeho telefonu. Pracuje s dětskou představivostí, díky čemuž je plně bezkontaktní. Příběh vás provede nejrůznějšími zákoutími parku Kampa, projít/přehrát ho trvá asi 1,5 – 2 hodiny.

Hru si můžete zahrát kdykoli dle svých časových možností od 15. 4. – všechny materiály budou k dispozici ke stažení na této stránce od 14. 4., 18:00.

Veškeré návody jsou k dispozici ke stažení na stránkách muzea.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Rozsypané obrazy...

Hotel CharlesPraha (313 metrů)

Hotel KampaPraha (321 metrů)

Pawlansky ApartmányPraha (337 metrů)