LIVE stream - Pan Panpán

LIVE stream - Pan Panpán

Adresa:

LIVE stream

Termín: 25.4.2021
Vstupné:

dobrovolné

25duben neděle 17:00

Žánr: divadloloutky rodina děti live stream online Divadlo loutek Ostrava


V neděli 25. dubna v 17 hodin představí Divadlo loutek Ostrava novou autorskou hru Václava Klemense Pan Panpán.

Námět na hru vznikl na jaře 2020 v období první vlny pandemie. Z potřeby hledat v nastalých a nečekaných omezeních něco pozitivního vzešel nápad na původní pohádkovou grotesku s ústřední postavou pana Panpána. To je úplně obyčejný pán žijící svůj úplně všední život plný stereotypů. Jednoho rána si jako obvykle pustí televizi, aby si poslechl předpověď počasí, a místo oblíbené moderátorky počasí, do které je zamilovaný, se objevuje hlášení, které oznamuje zákaz vycházení. „Pan Panpán neodejde do práce jako každý den, zůstane doma. Sám se svými sny, které se nikdy neodvážil realizovat. Nastává zvláštní a výjimečný čas, ve kterém Panpán přijímá výzvu vydat se na cestu za svým snem. Jeho odhodlání a představivost dokážou prolomit stěny uzavřeného bytu. A Panpán se ocitá na cestě za svou princeznou, za slečnou z předpovědi počasí,“ dokresluje děj režisér a autor v jedné osobě, umělecký šéf DLO Václav Klemens.

Premiéra proběhne od 17 hodin na Youtube kanále DLO a diváci se mohou dívat zdarma nebo si zakoupit dobrovolnou vstupenku.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce