Festival se koná v termínu od 21. dubna do 24. dubna

Letošní ročník festivalu pro děti a jejich dospělé Dítě v Dlouhé se bude vzhledem k situaci konat pouze on-line. Vedle hlavního programu, v němž přineseme záznamy či živá vysílání představení tří renomovaných mimopražských divadel, vám nabídneme on-line i doprovodný program.

BONUS KE VSTUPENCE - JARMARK ON-LINE od 21.4.

V rámci doprovodného programu letošního on-line ročníku festivalu Dítě v Dlouhé jsme pro vás připravili i JARMARK ON-LINE. Aktivity si můžete oproti běžnému ročníku užít po dobu celého festivalu, ale i po jeho skončení. Na stránce jarmarku on-line, který zveřejníme první den festivalu, najdete spoustu aktivit, kterým se děti mohou věnovat dle libosti: on-line kreativní workshopy, zpívánky, pohybovky, cestovní pohádku s omalovánkami, prohlídku zákulisí a další! Navíc na vás na stránce jarmarku čeká i soutěž.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Divadla v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce