LIVE stream - Pokoušení

LIVE stream - Pokoušení

Adresa:

LIVE stream

Termín: 23.4.2021
Vstupné:

200 Kč

23duben pátek 20:00

Žánr: divadlolive stream online

Umělci: Klára Bulantová


Václav Havel: Pokoušení
LOAJALITA?
Globální současnost odhaluje stále intenzivněji skutečnost, jak určující roli hraje v našem životě loajalita. Jako vedlejší a nepřímý následek zdravotních rizik a eskalujících ekonomických nejistot, otevírá se prostor pro opětovné promyšlení a pro zřejmě výraznou změnu v našem chápání loajality. V mediálním prostoru či na sociálních sítích, klademe si stále naléhavěji otázku, zda-li by se vnímání osobní i kolektivní loajality nemělo posouvat od pocitu nevyhnutelnosti a danosti k vědomí možností, za něž jsme odpovědní jen my sami.

Loajality jsou všední. Loajalita je v širokém slova smyslu živé a stále se přeskupující předivo našich vztahů a hodnotových ukotvení vůči bezprostřednímu i vzdálenému okolí, jak osobnímu tak pracovnímu. Globálně kritická situace křiklavě obnažuje doklady toho, jak hrubě a instrumentálně je s tímto naším elementárním vlastnictvím manipulováno, a že je naše přirozená, lidská potřeba loajality a sounáležitosti zneužívána ve prospěch zištných, často finančních cílů.

Hrají: Lukáš Daňhel, Šárka Šildová, Klára Bulantová, Michal Borovský, Sergej Sanža

Online stream 23.4. od 20.00 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce