TEDxNárodní - inovativní řešení klimatické krize

TEDxNárodní - inovativní řešení klimatické krize

Adresa:

Praha 7, Dukelských hrdinů 47

Termín: 19.6.2021 (sobota) 20.6.2021
Vstupné:

599 Kč

19čer - 20čer celý den

Žánr: ostatní akceklimatická krizepřednášky ekologie životní prostředí livestream online TEDxNárodní


V Praze se uskuteční první české vydání nové celosvětové iniciativy Countdown, která má pomoci zviditelnit a akcelerovat inovativní řešení klimatické krize. Akce zastřešená platformou TED se odehraje v prostorách Veletržního paláce a v online přenosu 19. a 20. června 2021. Své myšlenky zde přednesou téměř tři desítky předních českých odborníků z oblastí energetiky, dopravy, inovace materiálů, potravin, zemědělství a ochrany přírody.

 

Cílem české odnože, která dostala jméno TEDxNárodní, je zviditelnit inovativní řešení, dát prostor novým nápadům a inspirovat k jejich implementaci v kontextu České republiky. Akce chce komunikovat pozitivní myšlenky a vyhnout se hrozbám a katastrofickým scénářům.

Řečníci: Martin Sedlák, programový ředitel Svazu moderní energetiky, odborník na obnovitelné zdroje a energetickou soběstačnost Eliška Knotková, designérka pracující s novými materiály umožňujícími environmentální udržitelnost Ondráš Přibyla, specialista na komunikaci Jaromír Bláha, expert na ochranu lesních ekosystémů a divoké přírody působící v Hnutí Duha Petr Rokůsek, byznysmen, vizionář v oblasti udržitelné ekonomiky a moderní energetiky a zakladatel společnosti Nano Energies Barbora Chmelová, expertka v oblasti tropického zemědělství, rozvoje venkovských komunit a udržitelnosti v kontextu klimatické a environmentální změny a další

Limitované vstupné do Veletržního paláce: 1 890 Kč Vstupné na online přenos: 599 Kč

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

O akci jsme již napsali...

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce TEDxNárodní -...

Hotel BelvederePraha (265 metrů)

Hotel OlgaPraha (360 metrů)

Hotel EXPOPraha (773 metrů)