TV Minor

TV Minor

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 6

Termín: 22.3.2021
Vstupné:

65,300,500

Žánr: divadlo


Vážení diváci, v této nelehké době se divadlo Minor rozhodlo vytvořit svou další odnož “mimodivadelních” aktivit, která momentálně jako jediná může plnohodnotně fungovat - Televizi Minor. Na této on-line platformě se ve spolupráci se společností 13ka tvoří filmotéka s exkluzivním výběrem krátkých animovaných filmů, které vznikly na půdě filmových škol z celé ČR – FAMU, UMPRUM, UTB Zlín, SUŠ Ostrava - a výhledově budou dodávány také filmy ze zahraničí. Pro snazší orientaci je obsah rozdělen do dvou kategorií: pro nejmenší a pro školáky.

V tuto chvíli filmotéka obsahuje 30 krátkých filmů a následně bude každý měsíc doplňována přibližně o 10 filmů. Za rok 2021 tedy míříme k počtu 120 filmů. Jedná se o placenou službu, vybrat si můžete měsíční, půlroční či roční předplatné. Kromě filmů představí TV Minor také svou vlastní audiovizuální tvorbu. Na jaře bude k vidění série hraných večerníčků s animacemi Venduly Chalánkové. Dále zde diváci najdou trailery k inscenacím, portréty minorských herců, výtvarné workshopy a další.

S přáním pevného zdraví a dobré mysli 

příjemnou zábavu přeje

Zdenek Pecháček

ředitel divadla Minor 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

4červen pátek 19:00

9červen středa 19:00

Rusalka

, Křižíkova 8 Divadlo

21červen pondělí 19:00

9červen středa 19:00

Ubytování v okolí akce TV Minor

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (331 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (801 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (1 000 metrů)