Mezinárodní den tance 2021 - on-line

Adresa:

LIVE stream

Termín: 29.4.2021
Vstupné:

Zdarma

29duben čtvrtek 10:00

Žánr: festivalytanec mezinárodní den tance


Mezinárodní den tance, který každoročně připadá na 29. dubna, letos už podruhé oslavíme online!

Art 4 People u nás už po sedmé pořádá na den oslav celodenní taneční program, který nabídne to nejlepší z  taneční scény. Chybět nebudou ukázky profesionálních i amatérských tanečníků i skupin, workshopy nejrůznějších tanečních žánrů (balet, salsa, street dance, irský tanec, aj.), GALA baletních souborů ani taneční flashmob, který opět roztančí celou republiku.

Ten jsme letos připravili ve spolupráci s  Nadací Krása pomoci Taťány G. Brzobohaté, abychom skrze charitativní online kampaň veřejně vyzvali k podpoře úsilí nadace o zlepšování života seniorů. Heslem letošních oslav tance je proto „Kdo tančí, nestárne!“  a do tanečního flashmobu, který pro vás natočili Taťána G. Brzobohatá, Ondřej G. Brzobohatý, Vlastimil Harapes a Elis Mraz pod vedením choreografa Marka Zelinky, se navíc může zapojit úplně kdokoliv.

Program oslavy bude možné sledovat online ve čtvrtek 29. dubna od rána na facebookové stránce Art 4 People nebo v události.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce

3září pátek 20:00

22červen úterý 19:30

Amazonky

, Jungmannova 1 Divadlo

15červen úterý 19:30