LIVE stream - Velká pohádka doktorská - čtení na pokračování

LIVE stream - Velká pohádka doktorská - čtení na pokračování

Adresa:

LIVE stream

Termín: 11.4.2021
Vstupné:

zdarma

Žánr: ostatní akcepohádka rodina děti čtení čtení na pokračování čtení pro děti live stream online zdarma


Milé děti, četli jsme vám z pohádek O pejskovi a kočičce, které napsal Josef Čapek, a protože to byl hlavně výborný a známý malíř, taky je doprovodil moc hezkými ilustracemi. Možná jste ale slyšeli, že pěkné pohádky psal i jeho mladší bratr, proslulý český spisovatel Karel Čapek. Z jeho Devatera pohádek jsme pro vás na tři dubnové neděle vybrali Velkou pohádku doktorskou, protože pořád myslíme na všechny ty doktory a sestřičky, zdravotníky, mediky, záchranáře, sanitáře a zkrátka všechny, kdo se v nemocnicích, v sanitkách, na střediscích a poliklinikách dennodenně starají o naše zdraví a statečně bojují i s tak nebezpečnými nemocemi, jako je třeba teď ten zatrápený covid. A chceme jim tak vzkázat, že si moc vážíme jejich práce a že jim za ni děkujem!

Velká pohádka doktorská

O princezně solimánské / čtou Jan Sklenář a Miroslav Zavičár
premiéra 11. 4. 2021

Případ s Hejkalem a havlovickým vodníkem / čtou Čeněk Koliáš, Martin Matejka, Jan Sklenář, Tomáš Turek a Miroslav Zavičár
premiéra 18. 4. 2021

Případ s rusálkami / čtou Čeněk Koliáš, Martin Matejka, Jan Sklenář, Tomáš Turek a Miroslav Zavičár
premiéra 25. 4. 2021

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?