LIVE stream - Mizející město

LIVE stream - Mizející město

Adresa:

LIVE stream

Termín: 1.4.2021 2.5.2021
Vstupné:

zdarma

1dub - 2kvě celý den

Žánr: výstavypohlednice historie historické pohlednice Havlíčkův Brod live stream online zdarma


Od 1. 4. 2021 je v Muzeu Vysočiny Havlíčkův Brod připravena výstava historických pohlednic ze sbírky pana Bohumíra Špačka, který se tomuto koníčku věnuje již od roku 1987. Za tu dobu shromáždil stovky pohlednic s obrázky Brodu, ale i přilehlých vesnic a okolí.

Výstava se skládá zejména z fotografií Německého Brodu první poloviny 20. století. Návštěvníci si budou moci prohlédnout například prvorepublikový vzhled náměstí, parku nebo tehdejších okrajů města. Část výstavy je věnována náboženským stavbám, jednotlivým ulicím či významným budovám nejen v centru.

Vzhledem k epidemiologickým opatřením zůstává výstava a s ní celé muzeum zavřená, nicméně doufáme, že již brzy bude Havlíčkův dům opět otevřen veřejnosti. Zajímavé články a videa můžete najít na našich webových stránkách nebo na YouTube kanálu MVHB.

Těšíme se na vás! 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce