Žižkonoce

Žižkonoce

Adresa:

Praha 3, Za Žižkovskou vozovnou 2687/18

Termín: 4.4.2021
Vstupné:

100 Kč

Žánr: ostatní akceVelikonocepro děti


KC Vozovna spolu s Atriem na Žižkově připravila pro rodiny s dětmi „Žižkonoce“, velkou velikonoční bojovku na Žižkově. Účastníci se vydají po stopách velikonočního zajíčka hledat schovaná vajíčka. Ta jsou ukryta na sedmi místech na Žižkově, kde je děti budou muset najít a do hrací karty vyznačit jejich barvy.

Na jednotlivých stanovištích se také dozví, jak se slaví Velikonoce v ostatních zemích. Za správně vyplněnou kartu dostanou v Kafe Atrium, kde bojovka končí, balíček s koledou. Účastníci si rezervují konkrétní startovní čas, kdy na bojovku vyrazí, tak, aby byl na trati kontakt omezen na minimum. Během hry je nutné dodržovat platná bezpečnostní opatření. Hrací kartu a pastelky k jejímu vyplnění si mohou účastníci vyzvednout v čase, který si rezervují, před KC Vozovna. Vstupenka platí pro jednu rodinu; ta obdrží jednu hrací kartu, pastelky a jeden balíček s koledou.

Akce se koná za každého počasí. Pořadatel si vyhrazuje právo akci zrušit při zhoršení epidemiologické situace. Start: KC Vozovna, Za Žižkovskou vozovnou 2687/18 (vstup z ulice Koněvova) Praha 3

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?