Dovolujeme si Vás pozvat k online účasti na prvním ročníku Pražského kulturního fóra na téma What's The Future? // Jaká je budoucnost kultury?, které se uskuteční v termínu 27. - 29. dubna 2021 prostřednictvím streamu z Centra architektury a městského plánování.

O Pražském kulturním fóru
Pražské kulturní fórum je participativní akcí k tvorbě nové Kulturní politiky hlavního města Prahy. Cílí na nastavení dlouhodobé spolupráce mezi lokálními aktéry v oblasti umění, kultury a kulturních a kreativních odvětví a přináší do pražského prostředí současné zahraniční trendy.

út 27. 4. // 16:00 - 19:00 h. // FUTURE: POLICY // Role města v rozvoji kultury
st 28. 4. // 9:00 - 12:00 h. // FUTURE: ART // Podpora napříč uměleckými žánry
st 28. 4. // 13:30 - 16:30 h. // FUTURE: ECONOMY // Podpora kulturních a kreativních odvětví
čt 29. 4. // 14:30 - 17:30 h. // FUTURE: COMMUNITY // Komunitní kultura a otevřenost institucí

Fóra se zúčastní zahraniční experti na kulturní politiku italský profesor ekonomie Pier Luigi Sacco, zakladatel španělského Nartex Barcelona Jordi Pardo, ředitel estonského Creativity Lab Ragnar Siil a ředitel Creative Industry Košice Michal Hladký.

Bližší program bude zveřejněn v pondělí 12. 4. na Facebookové události k akci 

Pražské kulturní fórum 2021 se koná pod záštitou MgA. Hany Třeštíkové, radní hl. m. Prahy pro oblast kultury, památkové péče, výstavnictví a cestovní ruch. Fórum se koná za finanční podpory Magistrátu hl. m. Prahy a ve spolupráci s Odborem kulturay a cestovního ruchu hl. m. Prahy. Pražské kulturní fórum pořádá Kreativní Praha, z. ú. Partnerem akce je Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy a Centrum architektury a městského plánování.

K online účasti na Pražském kulturním fóru se prosím REGISTRUJTE ZDE

Do Fóra se bude možné zapojit v rámci diskuze prostřednictvím Slido.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce