LIVE stream - Vyhráváme - Amelie Siba

LIVE stream - Vyhráváme - Amelie Siba

Adresa:

LIVE stream

Termín: 6.4.2021
Vstupné:

zdarma

6duben úterý 20:00

Žánr: koncertypop live stream online zdarma Palác Akropolis

Umělci: Amelie Siba


VYHRÁVÁME, hrajeme, nevzdáváme to! Oslavte s námi to, že kultura i přes současnou tíživou situaci nadále žije. Připravili jsme pro vás sérii 13 živých streamů, ve kterých poznáte pořádný kus české scény. A v tomhle se představí zpěvačka AMELIE SIBA.

AMELII SIBU MŮŽETE PODPOŘIT ZDE

Amelie Siba – mladá písničkářka z Prahy, která patří mezi novou generaci na scéně českého popu s nádechem zahraničního trhu. Osmnáctiletá Amelie již za poslední dva roky stihla vydat EP i album.

V květnu 2020 nabídla posluchačům svou první desku Dye my hair, kterou si sama nahrála a vytvořila. Živá prezentace alba je intimní zpovědí pojednávající o dospívání, vztahu sám k sobě i k ostatním. Rok 2020 končil v pozitivní náladě a to hlavně díky dvěma nominacím na ceny Vinyla. Amelie proměnila nominaci na cenu Apollo a na jaře jí čeká vyhlašování Cen Anděl, kde je nominovaná hned ve dvou kategoriích.

V průběhu jara 2021 plánuje vydávat EP, které bude ukazovat další hudební zaměření Amelie. EP bude vyvolávat pocit blízkosti stejně, jako dosavadní tvorba písničkářky. Najdeme na něm však i singly s elektronickými beaty a tanečním nádechem, ale ani ty útulnost nepostrádají.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce