A ta chaloupka byla celá z perníku. Jo, a hrál z ní rokenrol.

 

Představení pro milovníky napětí a rokenrolu. Šedesát minut rockovo-folklorních orgií se zkušenými lektory, které původně vzniklo u příležitosti festivalu „Struny podzimu – Struny dětem“, nyní v novém kabátě.

Díky 360° kameře umístěné přímo na jevišti se divákům příběh nabízí ze zcela nového úhlu pohledu, a to i v případě, že už představení viděli naživo. Klasickou hororovou pohádku o Jeníčkovi a Mařence zná snad každý. Ale kdo může říct, že by tento příběh zažili v rokenrolovém podání, a navíc ve virtuální realitě?

Zapůjčení brýlí pro virtuální realitu je zahrnuto v ceně vstupenky.

Brejlando je služba, která nabízí experimentální divadelní zážitek ve virtuální realitě, a to shlédnutí unikátního 360°divadelního záznamu oblíbených inscenací vybraných pražských divadel. Záměrem je hledat nové cesty, jak podpořit kulturní instituce v náročné době omezeného fungování a zároveň objevovat nové formy prezentace umění. Z každé vstupenky divadla obdrží finanční podporu. Jedná se o nejnovější projekt kreativní skupiny Brainz Studios v koprodukci s Magistrátem hlavního města Prahy.

Jak na to?

Nejprve je potřeba vybrat volný termín a vstupenku Brejlando až domů. Cena lístku je 899 Kč za jedny brýle nebo 1399 Kč za dvoje.

Brýle budou požadovaný den doručeny mezi 17 a 19 hodinou na zvolenou pražskou adresu

Druhý den ráno mezi 8 a 10 hodinou kurýr brýle znovu vyzvedne

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?