Nejenže koronavirová krize narušila závěr série Muzikálových matiné minulé sezóny, ale výrazně zamíchala i s jejich plánovanými termíny pro tuto sezónu. Soubor muzikálu Divadla J. K. Tyla však své fanoušky o populární dopolední koncerty neochudí a v neděli 28. března 2021 od 10.30 uvede přímý přenos prvního ze čtyř plánovaných matiné. Diváci se tentokrát mohou těšit na Hanu Spinethovou a její hosty – kolegy Stanislavu Topinkovou Fořtovou, Venuši Zaoralovou Dvořákovou, Romana Krebse a někdejšího sólistu a šéfa souboru operety DJKT Jana Ježka. Během více než hodinového programu zazní za klavírního doprovodu Pavla Kantoříka mimo jiné oblíbená píseň Blondýnky sladké z operety Polská krev, Knížka snů z legendárního muzikálu Bídnici nebo duet z neméně slavného Fantoma Opery All I Ask of You.

Přímý přenos koncertu budou moci diváci sledovat zdarma na YouTube kanálu divadla, záznam nebude k dispozici. Ostatní připravovaná matiné, během nichž postupně představí své oblíbené muzikálové songy i jiné populární skladby Lucie Zvoníková (2. května), Pavel Klimenda (23. května) a Radek Antonín Shejbal (20. června), se odehrají podle aktuální situace buď s diváky, nebo on-line. Původně mělo toto Muzikálové matiné patřit Lucii Zvoníkové, z důvodu karantény však došlo ke změně obsazení.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Další termíny akce

23.5.2021 (neděle) Přidat do kalendáře
20.6.2021 (neděle) Přidat do kalendáře
Divadla v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce

5červen sobota 10:00

Princové jsou na draka

, Českomoravská 2420/15a Divadlo

21květen pátek 19:30