Přejít na stránky Ticketpro.cz

Pavel Vítek: Vánoční dárek, host: Markéta Konvičková

Adresa:

Praha 1, Jungmannova 9

Termín: 17.12.2013

17prosinec čtvrtek 01:00

Žánr: koncertypop


Vánoční dárek

Pavel Vítek
hosté: Frankie's Band, Markéta Konvičková, dětský sbor Chorus Angelus

Zpěvák a herec Pavel Vítek v koncertní premiéře na scéně divadla Kalich. Absolvent DAMU se v roce 1987 prosadil hitem "Má svůj den" v české populární hudbě a stal se ikonou zejména ženského publika. V 90 tých letech se vrátil na špičky hitparád s autorskou písní "Mám rád vůni tvý kůže" a později také s albem "Muzikál", z něhož pochází hit "Asi do věží" nebo duet "Párkrát mlčet", který nazpíval s operní divou Evou Urbanovou.

V roce 1995 Pavla Vítka obsadili Karel Svoboda a Jozef Bednárik do role Stevena v muzikálu Dracula a od té doby patří k nejobsazovanějším muzikálovým interpretům. Účinkoval v inscenacích Bídníci, Noc na Karlštejně, Postřižiny, Angelika, Miss Saigon, Tři mušketýři, Cikáni jdou do nebe a v divadle Kalich se představil jako Anděl strážný v Pomádě. Momentálně hostuje u společnosti Háta v divadelní adaptaci filmu Světáci. Jeho koncerty jsou typické živou energií a vděčným výběrem repertoáru, který s Pavlem Vítkem zpívá celý sál.

Koncert nabídne hity, evergereeny a vánoční koledy, které Pavel Vítek zazpívá s doprovodnou skupinou Frankie's Band, zpěvačkou Markétou Konvičkovou a s dětským sborem Chorus Angelus.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pavel Vítek: Vánoční...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (452 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (838 metrů)

The Emblem HotelPraha (866 metrů)