Přejít na stránky Ticketpro.cz

Dylan Moran

Adresa:

Praha 1, Štepánská 61

Termín: 30.9.2013
Vstupné:

590 - 990 Kč

30září čtvrtek 01:00

Žánr: divadločinohrakomedie


Máme skvělou zprávu pro fanoušky smíchu! Vynikající irský komik Dylan Moran (41), který svá tři nedávná květnová vystoupení v Praze vyprodal během minut, se do Prahy vrací znovu, 30. září 2013. Vzhledem k zájmu o předešlá vystoupení zvolili pořadatelé Velký sál Lucerny.

IRSKÝ KOMIK DYLAN MORAN ZNOVU ROZESMĚJE PRAHU KONCEM ZÁŘÍ!

Máme skvělou zprávu pro fanoušky smíchu! Vynikající irský komik Dylan Moran (41), který svá tři nedávná květnová vystoupení v Praze vyprodal během minut, se do Prahy vrací znovu, 30. září. Vzhledem k zájmu o předešlá vystoupení zvolili pořadatelé Velký sál Lucerny.

Moran je českému publiku známý především z britského sitcomu Black Books jako nerudný Bernard Black. Skalní fanoušci mají seriál doma na DVD, které omílají stále dokola, nebo se společně baví na YouTube. “Myslím, že Moranův humor je českému i slovenskému publiku opravdu blízký. Rozumíme jeho angličtině i jeho kulturním a společenským narážkám - a on zase rozumí nám. Jeho podání tzv. observační komedie je špičkou celosvětového standupu a jsem opravdu ráda, že jej zde můžeme přivítat znovu,” vyjádřila se k akci Dominika Janigová z pořadatelské agentury Fource Entertainment, která poslední tři show Morana připravila.

Moran je v současnosti na turné ve Spojených Státech, čeká ho nabité léto plné představení po festivalech v Irsku a Velké Británii. Koncem září na něj pravděpodobně narazíte v nějaké zašité pražské kavárně, jak si připravuje materiál ke svému vystoupení.

Oficiální Facebook Event: https://www.facebook.com/events/493055254099510/

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Dylan Moran

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (699 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (771 metrů)

The Emblem HotelPraha (850 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (678 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (467 m)